Czwartek, 1 października 2020. Imieniny Heloizy, Igora, Remigiusza

Przekroczył dozwoloną prędkość

2019-11-15 09:05:11 (ost. akt: 2019-11-15 09:15:03)
zdjęcie ilustracyjne

zdjęcie ilustracyjne

Autor zdjęcia: archiwum

Policjanci ze szczycieńskiej grupy „SPEED”, wideorejestratorem nagrali kierującego 44-letniego, który w obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość. Dodatkowo podczas legitymowania okazało się, że mężczyzna nie posiada prawa jazdy. Zostało mu zatrzymane za przekroczenie dozwolonej prędkości o ponad 50 km/h.

Policjanci ze szczycieńskiej drogówki w ramach działań grupy „SPEED”, m.in. patrolują drogi powiatu szczycieńskiego. Do ich zadań należy ujawnianie rażących wykroczeń i przestępstw drogowych. Jako źródło wykorzystują m.in. Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa i wszystkie inne sygnały napływające od społeczeństwa.

Tym razem funkcjonariusze pełnili służbę na terenie gminy Rozogi. W miejscowości Występ funkcjonariusze zatrzymali do kontroli kierującego oplem w związku z popełnieniem przez niego wykroczenia polegającego na przekroczeniu dozwolonej prędkości o 35 km/h. Podczas sprawdzania danych mężczyzny w policyjnych systemach okazało się, że kierujący 44-letni mieszkaniec Ostrołęki nie posiada przy sobie dokumentu prawa jazdy, gdyż zostało mu one zatrzymane za…. przekroczenie dozwolonej prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym.

W związku z powyższym policjanci sporządzili stosowną dokumentację o przedłużenie zakazu prowadzenia pojazdów do 6 miesięcy. Dodatkowo na mieszkańca Ostrołęki nałożono mandat oraz 6 punktów karnych.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Cobus #2819331 | 188.147.*.* 15 lis 2019 12:19

    Widzę ,że był kolejny remont w Rozogach i teraz mamy po dwa past w każdą stronę ! Szybko poszła przebudowa :)

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages