Piątek, 14 sierpnia 2020. Imieniny Alfreda, Maksymiliana, Selmy

Spotkanie Wójta Rozóg z przedstawicielami Indiaci

2017-08-19 09:10:00 (ost. akt: 2017-08-18 23:16:30)

W czwartek, 10 sierpnia w Urzędzie Gminy w Rozogach odbyło się spotkanie Wójta Zbigniewa Kudrzyckiego z Komitetem Międzynarodowego Związku Indiaca (IIA) pod przewodnictwem Karlheinz’a Buhrer’a wraz z przedstawicielami państw biorących udział w V Mistrzostwach Świata Indiaca w Rozogach (Belgia, Estonia, Japonia, Luksemburg, Niemcy, Polska, Szwajcaria).

Podczas spotkania Zbigniew Kudrzycki Wójt Gminy wyraził zadowolenie z możliwości zorganizowania V Mistrzostw Świata Indiaca w Gminie Rozogi. Tak duża impreza sportowa jest ogromnym wyzwaniem, ale także niekwestionowanym zaszczytem i wyróżnieniem oraz możliwością promocji Gminy i gry Indiaca. Na terenie gminy Rozogi gra indiaca zaistaniała dzięki UKS „SP KLON INDIACA” z siedzibą w Klonie (pierwszy w Polsce klub uprawiający tę dyscyplinę sportu). Pasja, trening i zaangażowanie wciąż owocują sukcesami.
Prezydent IIA złożył na ręce Wójta podziękowania za zorganizowanie V Mistrzostw Świata Indiaca na wysokim poziomie. Przybyli goście zza granicy byli zachwyceni pięknem Gminy i regionu, otwartością i gościnnością organizatorów oraz mieszkańców.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages