Piątek, 14 sierpnia 2020. Imieniny Alfreda, Maksymiliana, Selmy

Gminny Ośrodek Kultury w Rozogach pełen atrakcji

2017-02-11 10:00:00 (ost. akt: 2017-02-10 11:18:08)

Autor zdjęcia: Arch. GOK w Rozogach

Ferie w gminie Rozogi- tu ciężko się nudzić, gdy nie ma lekcji. Za to jest świetny czas, by poszaleć w gronie rówieśników. Ciekawe zajęcia, mnóstwo atrakcji i wiele aktywnych form spędzania czasu wolnego.

Ferie zimowe są dla dzieci i młodzieży szczególnie istotne, ponieważ pozwalają na naładowanie akumulatorów przed powrotem do szkoły. Aby czas wolny od zajęć szkolnych najmłodsi mieszkańcy Gminy Rozogi mogli spędzić w przyjaznej atmosferze, w gronie rówieśników i podczas dobrej zabawy, dla dzieci i młodzieży zostały zorganizowane ferie zimowe przez miejscowy Gminny Ośrodek Kultury.
Młodzież i dzieci licznie i chętnie uczęszczali na proponowane zajęcia. Było pieczenie babeczek i gofrów, robienie sałatek, zajęcia z pierwszej pomocy, warsztaty plastyczne i kaletnicze oraz wiele innych ciekawych zajęć.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages