Piątek, 26 kwietnia 2019. Imieniny Marii, Marzeny, Ryszarda

Amatorski Turniej League of Legends w Rozogach

2017-02-10 14:53:46 (ost. akt: 2017-02-10 10:55:20)

Autor zdjęcia: Arch. Organizatorów

Na całym świecie e-sport rozwija się w bardzo szybkim tempie. Większość z nas patrzy na z przymrużeniem oka, jednak takie zjawisko istnieje i rozwija się coraz bardziej. E-sport zyskuje nie tylko popularność wśród samych graczy, ale również osoby spoza tej grupy zaczynają dostrzegać i doceniać wirtualne zmagania. Największą z gier e-sportowych jest League of Legends.

Po raz pierwszy w Zespole Szkół w Rozogach odbył się Amatorski Turniej League of Legends. Pomysłodawcami rozgrywek byli uczniowie klasy I Liceum Ogólnokształcącego w Rozogach Daniel Stolarczyk, Mateusz Kaczmarczyk, Paweł Siedlecki. Organizacją turnieju zajęła się Kamila Górniak – Stolarczyk opiekun Samorządu Uczniowskiego w LO we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Rozogach.
Do gry przystąpiło 6 drużyn. W ścisłym finale zmierzyły się 3 drużyny: Dąbroziaki w składzie: Jakub Jędrzejczyk, Kacper Jędrzejczyk, Szymon Wielk, Nikodem Kozon, Mateusz Zdunek, W8 w składzie: Szymon Skiba, Daniel Wróbel, Wojciech Wróbel Sebastian Gadomski, Adrian Jędrzejczyk oraz Team Bączas w składzie: Oskar Szydlik, Jakub Kaczyński, Mateusz Kaczmarczyk, Paweł Siedlecki, Siamad Abouzr. Najlepsza drużyna wyłoniona w turnieju to Dąbroziaki, II miejsce - Team Bączas na trzeciej pozycji uplasowali się gracze W8.
Drugi dzień to konfrontacje 1v1. W grze uczestniczyło 8 graczy w dwóch grupach grając systemem każdy z każdym. W rywalizacji wyłoniono najlepszego gracza turnieju a został nim Daniel Stolarczyk, II miejsce zajął Jakub Jędrzejczyk zaś trzecie wywalczył Adam Rudkowski.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages