Czwartek, 1 października 2020. Imieniny Heloizy, Igora, Remigiusza

Świętowali Dzień Babci i Dziadka

2017-01-27 09:59:04 (ost. akt: 2017-01-27 10:00:52)

Ponad pięćdziesiąt osób hucznie obchodziło w Gminnym Ośrodku Kultury w Rozogach Dzień Babci i Dzień Dziadka. Seniorzy dobrze bawili się do późnego wieczora i po raz kolejny udowodnili, że są grupą niezwykle aktywną, pełną werwy i niespożytej energii.

Na przybyłych czekały suto zastawione stoły, z rozmaitymi potrawami. Zespół "Babskie Olekanie" śpiewał kolędy, Leokadia Bałdyga oraz Maria Trochimowicz deklamowały wiersze o dziadkach i babciach. Były też kawały, wspólne śpiewanie oraz tańce.
Wspaniała zabawa trwała do późnego wieczora , a impreza była znakomitą okazją do integracji, wspólnych rozmów oraz zawierania nowych znajomości. Bardzo cieszy fakt, że seniorzy wykorzystują każdą okazję, by spotkać się w gronie koleżanek, kolegów oraz przyjaciół i miło spędzić wspólne chwile. Tym samym udowadniają, że pomimo dojrzałego wieku można się świetnie bawić!

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages