Piątek, 14 sierpnia 2020. Imieniny Alfreda, Maksymiliana, Selmy

Internet to nie zabawka

2016-11-24 08:39:46 (ost. akt: 2016-11-24 08:58:36)

Autor zdjęcia: Arch. KPP w Szczytnie

Szczycieńscy policjanci spotkali się z uczniami Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Klonie aby porozmawiać z młodymi ludźmi o zagrożeniach związanych z nie właściwym korzystaniem z sieci.

W środę, 23 listopada dzielnicowy gminy Rozogi mł. asp. Artur Osowiecki wspólnie z policjantką z zespołu ds. nieletnich sierż. Izabelą Głowacką odwiedzili uczniów w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Klonie. Celem wizyty było uwrażliwienie młodych internautów na problem związany z cyberprzemocą.
Funkcjonariusze opowiedzieli uczniom o konsekwencjach wynikających z wyzywania, zastraszania, poniżania innych osób w Internecie lub przy użyciu telefonu komórkowego.
Sierż. Izabela Głowacka wytłumaczyła uczniom, że akty cyberprzemocy mogą wyrządzić bardzo dużą krzywdę innym osobom. Przedstawiła również przykłady, kiedy robienie komuś zdjęć lub rejestrowanie filmów bez jego zgody oraz publikowanie w Internecie lub rozsyłaniem telefonem zdjęć, filmów, tekstów, które kogoś obrażają lub ośmieszają inne osoby grozi odpowiedzialnością karną.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: [url=http://gazetaolsztynska.pl/141978,Zostan-dziennikarzem-obywatelskim.html?preview=7d9e5c0a3fa72da1916c#axzz2OSaYmwEK
]kliknij[/


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages