Sobota, 26 września 2020. Imieniny Cypriana, Justyny, Łucji

Rozowscy seniorzy podróżowanie mają "we krwi"

2016-10-28 19:06:51 (ost. akt: 2016-10-28 13:09:14)

Autor zdjęcia: Arch. Klubu Seniora w Rozogach

Nie ma tygodnia bez spotkania, wyjazdu, wycieczki czy zabawy. Choć lat młodości dawno mają za sobą to nie zamierzają spędzić ich w czterech ścianach swoich domów. Dlaczego? Bo wciąż czują się pełni energii i chcą "wycisnąć" z życia co się da.

Seniorzy z Klubu działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Rozogach nie tracą żadnej z chwili danej im na emeryturze. Organizują spotkania, imprezy taneczne i wycieczki. I choć październik był w tym roku dość zimny i mokry seniorzy wybrali się na wycieczkę do Loretto koło Wyszkowa. Zwiedzili tamtejsze Sanktuarium i udali się do Węgrowa na XI Mazowiecki przegląd Twórczości Artystycznej „Węgrowskie barwy jesieni”. Zespół „Babskie Olekanie” po raz czwarty wziął udział w przeglądzie. Rozowskie panie wystąpiły z programem kabaretowym pt.„Jesienne olekanie”. Przedstawiona scenka bardzo podobała się zgromadzonej publiczności. Co chwila wybuchały salwy śmiechu oraz gromkie oklaski.
- Na węgrowskiej scenie wystąpiło ponad 50 zespołów - opowiada Katarzyna Błońska kierownik zespołu. - W poprzednich latach mieliśmy pierwsze i drugie miejsce. Może i w tym roku spodobaliśmy się publiczności i jury. My bawiliśmy się doskonale, cieszymy się, że jesteśmy zapraszani na przeglądy i różne inne imprezy. Stanowczo na emeryturze nie mamy czasu na nudę - zapewnia.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages