Czwartek, 1 października 2020. Imieniny Heloizy, Igora, Remigiusza

Klonowskie dziewczyny pamiętają o swoich chłopakach

2016-10-09 12:00:00 (ost. akt: 2016-11-08 11:52:47)

Autor zdjęcia: Arch. organizatora

Istnieje wiele sposobów na składanie życzeń z okazji Dnia Chłopaka. Można to zrobić osobiście, wysłać kartkę, napisać kilka słów w mediach społecznościowych, wysłać smsa czy kupić drobny upominek. Panie z Klonu postanowiły swoim chłopakom zorganizować imprezę, która na długo zostanie im w pamięci.

W różnych krajach święto to wypada w różnych miesiącach. W Polsce Dzień Chłopaka obchodzony jest 30 września. Z tej okazji panie składają życzenia wszystkim chłopakom – kolegom, partnerom, mężom czy znajomym. Takie życzenia to świetny pomysł na przypomnienie, że o nich pamiętają i że nie tylko kobiety mają swój dzień do świętowania.
Sobota, 1 października 2016 roku na długo zapadnie w pamięci Panom z Klonu. Płeć piękna przygotowała spotkanie z okazji Dnia Chłopaka. Pierwszym punktem programu było wręczenie wszystkim mężczyznom własnoręcznie wykonanych muszek. Natomiast główną częścią uroczystości był program kabaretowy pt. Mleko czy kakao - wiejska telewizja śniadaniowa. Prowadzące panie w sposób satyryczny przedstawiły role mężczyzn w życiu codziennym. Odbył się również pokaz mody męskiej oraz degustacja potraw przygotowanych w kąciku kulinarnym, a w klubie fitness radzono jak zachować dobrą formę. Kulminacyjnym punktem był rozegrany przez panie mecz piłkarski. Na zakończenie części artystycznej wszyscy panowie otrzymali niezbędnik mężczyzny.
— Panie wykazały się dużymi zdolnościami aktorskimi — zachwycali się klonowscy panowie. — Nie spodziewaliśmy się tylu atrakcji i tak wspaniałej imprezy. Nasze kobiety wszystko świetnie zorganizowały. Teraz my w marcu, z okazji ich święta będziemy musieli się odwdzięczyć — zapowiadają.
Uroczystość zakończyła się poczęstunkiem i dyskoteką. Celem spotkania, jak przyznają mieszkańcy Klonu była integracja społeczności lokalnej. W imprezie wzięło udział 45 osób.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages