Niedziela, 8 grudnia 2019. Imieniny Delfiny, Marii, Wirginiusza

Aktywne kobiety z Rozóg

2016-07-10 10:37:08 (ost. akt: 2016-07-10 10:38:50)

Karate to nie sztuka walki to sztuka samoobrony. Końcowym elektem ćwiczeń jest uczucie odprężenia. Takich doznań doświadczyło kilkanaście pań z gminy Rozogi, które uczestniczyły w kursie samoobrony.

25 czerwca 2016 r. zakończyły się zajęcia Kursu Samoobrony z elementami Karate Kyokushin zorganizowane przez Grupę nieformalną z Rozóg „Aktywne”. Projekt dofinansowano w ramach ogłoszonego konkursu mikrodotacji Fundusz Inicjatyw Obywatelskich Warmia Mazury Lokalnie.
- Osobowości prawnej udzieliło nam Stowarzyszenie „Zielona Alternatywa” - mówi Anna Pszczółkowska kursantka z Rozóg. - W kursie wzięło udział 19 kobiet z terenu Gminy Rozogi. Zajęcia trwały od 9 kwietnia do 25 czerwca 2016 r. Naszym instruktorem był sensei Dariusz Hrynowiecki. Zajęcia odbywały się w miłej atmosferze i każda z nas przezwyciężyła nieśmiałość i poznała podstawy samoobrony - dodaje.
Panie z upływem kolejnych zajęć coraz bardziej pewne siebie, z uśmiechem na twarzy przychodziły na ćwiczenia. Ciekawe i dopominające się pozyskania kolejnych nowych umiejętności sztuk samoobrony. Podczas zajęć panie oprócz integracji, znalazły sposób na siebie, na spędzenie czasu w ciekawy i przydatny sposób.
Podsumowanie zajęć zorganizowano w Zajeździe Tusinek w Rozogach. W spotkaniu wzięli udział Wójt Gminy Rozogi Zbigniew Kudrzycki oraz Prezes Stowarzyszenia Zielona Alternatywa Dariusz Żarczyński, Uczestniczki projektu otrzymały Dyplomy za udział w Kursie. Panie przygotowały także Dyplom z podziękowaniami za zaangażowanie w prowadzeniu zajęć dla sensei Dariusza Hrynowieckiego.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: 
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages