Piątek, 26 kwietnia 2019. Imieniny Marii, Marzeny, Ryszarda

Dodatkowe patrole zapobiegną chuligaństwu

2016-05-23 08:30:01 (ost. akt: 2016-05-23 08:46:06)

Podpisano Porozumienie w sprawie zorganizowania służb ponadnormatywnych na terenie Gminy Rozogi. Celem jest przeciwdziałanie spożywania alkoholu szczególnie przez osoby nieletnie i poprawa bezpieczeństwa mieszkańców. Dodatkowe służby będą pełnione od czerwca do września tego roku.

20 maja o godz. 9.00 w gabinecie Komendanta Powiatowego Policji w Szczytnie, Pan insp. Cezary Gołota wraz z Wójtem Gminy Rozogi Panem dr hab. Zbigniewem Kudrzyckim podpisali Porozumienie w sprawie zorganizowania służb ponadnormatywnych na terenie Gminy.

Podjęte przez obie strony zobowiązanie 
o zwiększeniu ilości patroli policyjnych, ma na celu przeciwdziałanie używania alkoholu szczególnie przez osoby do 18-go roku życia. Tym samym ma służyć poprawie bezpieczeństwa mieszkańców. Dodatkowe służby policjantów będą pełnione od czerwca do września tego roku.

Policjanci wychodząc naprzeciw oczekiwaniom lokalnej społeczności będą realizowali służby ponadnormatywne w celu min. wykonywania czynności profilaktycznych po ujawnieniu dysfunkcji w rodzinie, demoralizacji osób nieletnich oraz wystąpieniu ryzykownych zachowań w stanie po użyciu alkoholu. Funkcjonariusze kierowani do służby będą zwracali szczególną uwagę na przeciwdziałanie popełnianiu przestępstw i wykroczeń o charakterze chuligańskim przez osoby znajdujące się w stanie nietrzeźwości oraz naruszające porządek publiczny w Gminie Rozogi.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: 

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Pan Kleks #2000507 | 217.99.*.* 27 maj 2016 21:49

  No i zastanawiam się, po pierwsze primo kto za to zapłaci, a po drugie primo jaki efekt to przyniesie ? Pan policjant złapie nieletniego wytarga go za ucho i każe iść do mamy ? I podoba mi się ten dialekt dziennikarski: w celu min. wykonywania czynności profilaktycznych po ujawnieniu dysfunkcji w rodzinie, demoralizacji osób nieletnich oraz wystąpieniu ryzykownych zachowań w stanie po użyciu alkoholu - rewelacja - wszystko jasne, zwłaszcza dla tych rodzin!

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Mazur77 #1999765 | 83.9.*.* 26 maj 2016 14:24

  Nie wiem, dlaczego autor tekstu pisze "Pan"? Przecież wymienione osoby pełnią funkcje publiczne i wystarczy przed nazwiskiem podać stanowisko, jakie zajmuje. No ale cóż, wazeliniarstwo piszącego artykuł sięgnęło apogeum. Materiał został zapewne napisany w ramach tworzenia propagandy sukcesu.

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages