Piątek, 26 kwietnia 2019. Imieniny Marii, Marzeny, Ryszarda

81-letnia Miss z Rozóg

2016-01-28 12:06:06 (ost. akt: 2016-01-28 21:00:14)

Autor zdjęcia: Joanna Karzynska

Na co dzień opiekuńcze, kochane i czułe. Zwłaszcza dla swoich wnuków. Ale kto powiedział, że babcie nie mogą się bawić, chodzić na siłownię, jeździć na wycieczki albo wziąć udziału w wyborach miss? Aktywne i zawsze zorganizowane. W dodatku piękne i eleganckie. Idealne kandydatki stanęły do rywalizacji o koronę Miss Babci Rozogi 2016.

Osiem kandydatek pojawiło się na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Rozogach w sobotę, 23 stycznia. Tytuł „Miss Babci 2016” zdobyła 81-letnia Maria Rekosz z Rozóg. Tytuł "Miss Publiczności" głosami zgromadzonych przypadł 77-letniej Helenie Kobus z Dąbrów. Pani Helena wychowała czworo dzieci i doczekała się 15 wnuków, ma również rekordową liczbę chrześniaków - 28. Jury koronę "Miss Wdzięku i Elegancji" przyznało Mirosławie Bruderek z Rozóg. Więcej przeczytacie Państwo w jutrzejszym wydaniu Naszego Mazura.


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages