Niedziela, 16 grudnia 2018. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Pół wieku zgody i miłości małżeńskiej


2013-07-04 10:36:39 (ost. akt: 2013-07-04 10:48:48)

Autor zdjęcia: Katarzyna Błońska

— Małżeńska miłość polega na cierpliwości i umiejętności przetrwania trudnych chwil w życiu — twierdzą Jubilaci Czesława i Eugeniusz Mikołajczykowie.


W poniedziałek, 1 lipca, w Gminnym Ośrodku Kultury w Rozogach odbyła się uroczystość jubileuszowa 50-lecia pożycia małżeńskiego. „Złote Gody” w gminie Rozogi  obchodziło osiem par małżeńskich: Weronika i Alojzy Kaczyńscy, Zofia i Władysław Kompa, Czesława i Eugeniusz Mikołajczyk, Henryka i Henryk Śniadach, Halina i Władysław Klimek, Krystyna i Stanisław Kotowscy, Czesława i Wacław Pac, Stefania i Ryszard Wielk.

Wójt gminy Józef Zapert w obecności Aliny Kulas, kierowniczki Urzędu Stanu Cywilnego w Rozogach, odznaczył Jubilatów okolicznościowymi medalami. — Wasze 50-lecie trwałego, szczęśliwego i przykładnego pożycia małżeńskiego jest symbolem wierności i miłości rodzinnej, to dowód wzajemnego zrozumienia istoty związku dwojga bliskich sobie, kochających się osób — powiedział wójt Zapert wręczając medale i kwiaty.
Goście i bliscy wznieśli szampański toast i zaśpiewali Złotym Parom „sto lat”. Jubilaci i ich bliscy delektując się tortem oklaskiwali Zespół „Babskie Olekanie”.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages